25 Kč z každé lahve odvádíme na projekty zajišťující zdroj čisté pitné vody a hygienu tam, kde jí je nedostatek.

O nás

Na začátku nebylo nic velkého. Jen nadšení a chuť udělat něco smysluplného.

 

Jak už název napovídá, náš e-shop a stránky se věnují primárně produktům jako jsou lahve, jejich příslušenství a tématům, které jsou blízké ekologii a udržitelnosti. Pravdou je, že slova jako udržitelnost a ekologie začínají mít pomalu ale jistě své místo na seznamu bezvýznamných slov, za kterými se skrývá v dnešní době ve své podstatě cokoliv.

 

Tak začněme z opačného konce. Z konce, který je vlastně náš příběh. Je jednoduchý a jasný. Soulbottles je pro většinu lidí v ČR neznámá značka. My jsme ji našli celkem nedávno. Krásné skleněné lahve se senzačními motivy a velmi zajímavým tvarem. Velice rychle si získala naši oblibu s tím, že se nám zamlouvala i myšlenka, koupě takové lahve jako náhradu za PET láhve s vodou, kterých jsme si, a to zcela upřímně, kupovali do té doby celkem hodně.

 

Byli bychom vlastně rádi, kdyby podobně smýšlel každý z nás. A teď nemyslíme, aby si každý z nás koupil nějakou skleněnou láhev jako náhradu za jednorázové plastové. Ale najděte si cokoli, co může alespoň trochu pomoct naší krásné Zemi a jednoduše to zhmotněte. My jsme si vybrali právě lahve Soulbottles :-) A kdo bude chtít s námi udělat stejný krok, pro toho tu máme několik pěkných kousků ke koupi. A přidáme k tomu benefity jako příspěvek na dobrou věc z každé prodané lahve, podporu sklářského řemesla (i v Německu má sklo svou tradici) a záruku, že u pití budete vypadat fakt dobře. Dostatek jich máme i pro různé obchůdky a e-shopy, kde ocení nejen tento produkt, ale i náš malý a snad i udržitelný podnikatelský záměr.

 

 

 

Zpět do obchodu