25 Kč z každé lahve odvádíme na projekty zajišťující zdroj čisté pitné vody a hygienu tam, kde jí je nedostatek.

O nás

Na začátku nebylo nic velkého. Jen nadšení a chuť udělat něco smysluplného.

 

Jak už název napovídá, náš e-shop a stránky se věnují primárně produktům jako jsou lahve, jejich příslušenství a tématům, které jsou blízké ekologii a udržitelnosti. Pravdou je, že slova jako udržitelnost a ekologie začínají mít pomalu ale jistě své místo na seznamu bezvýznamných slov, za kterými se skrývá v dnešní době ve své podstatě cokoliv.

 

Tak začněme z opačného konce. Z konce, který je vlastně náš příběh. Je jednoduchý a jasný. Soulbottles je pro většinu lidí v ČR neznámá značka. My jsme ji našli celkem nedávno. Krásné skleněné lahve se senzačními motivy a velmi zajímavým tvarem. Velice rychle si získala naši oblibu s tím, že se nám zamlouvala i myšlenka, koupě takové lahve jako náhradu za PET láhve s vodou, kterých jsme si, a to zcela upřímně, kupovali do té doby celkem hodně.

 

Byli bychom vlastně rádi, kdyby podobně smýšlel každý z nás. A teď nemyslíme, aby si každý z nás koupil nějakou skleněnou láhev jako náhradu za jednorázové plastové. Ale najděte si cokoli, co může alespoň trochu pomoct naší krásné Zemi a jednoduše to zhmotněte. My jsme si vybrali právě lahve Soulbottles :-) A kdo bude chtít s námi udělat stejný krok, pro toho tu máme několik pěkných kousků ke koupi. A přidáme k tomu benefity jako příspěvek na dobrou věc z každé prodané lahve, podporu sklářského řemesla (i v Německu má sklo svou tradici) a záruku, že u pití budete vypadat fakt dobře. Dostatek jich máme i pro různé obchůdky a e-shopy, kde ocení nejen tento produkt, ale i náš malý a snad i udržitelný podnikatelský záměr.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení