1€ z každé lahve odvádíme na projekty zajišťující zdroj čisté pitné vody a hygienu tam, kde jí je nedostatek.

O nás

Jsme malá nově vzniklá rodinná firmička a v konceptu botl.cz. jsme si dali za úkol, vybrat z relativně velké nabídky ekologických lahví, doplňků a produktů, ty, které opravdu má smysl prodávat, přičemž klademe velký důraz na to, aby byly zdraví, přírodě i lidstvu nějakým způsobem prospěšné. Zní to jako ohraná fráze, ale my to bereme vážně. Nechceme, aby to byla jen přetvářka nebo marketingová past, proto jsme si na výběru dali opravdu záležet.

Prozatím máme v nabídce produkty značky SOULBOTTLES, což jsou skleněné a ocelové ekologické lahve vyrobené v Německu. Pro tuto značku jsme také získali výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku.

 

Jak to všechno začalo

 

Koncept botl. se v našich hlavách zrodil ve chvíli, kdy jsme se náhodou setkali s překrásnou lahví značky Soulbottles a to na konci roku 2019, kdy jsme s manželkou přemýšleli, že začneme s podnikáním. Tehdy jsme věděli, že bychom na český trh chtěli přinést nějaký produkt, který tu ještě není a který (jak jsem již výše psal) může být zdraví, přírodě i lidstvu nějakým způsobem prospěšný. Poohlíželi jsme se na našem trhu a náhodou se nám pod ruce připletla možnost odkoupit začínající projekt výhradního zastoupení právě značky Soulbottles. Projekt se nám tak líbil, že netrvalo dlouho a po návštěvě výrobce v Berlíně jsme věděli, že jdeme správným směrem a že obchod může začít. 

Pokud se vám produkty na našem e-shopu líbí a chcete udělat své rodině, blízkým nebo kamarádům radost nebo se chcete jen zeptat na bližší informace k produktům e-shopu, jsme vám plně k dispozici s poradenstvím. 

 

Jirka & Pavla Šilerovi

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.